Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Adidas dres
Adidas dres

Adidas dres

300 МКД

Големина: 164-170

Бренд: adidas

Град: Велес

Материјали: recikliran poliester

Ознаки: climacool

Состојба: многу добра

Боја: зелено

Додадено: 27.4.2023

Прегледи: 126

2

Adidas, detski, zelen dres. Velicina 164, 13/14 god, komotno vozrasen xs, S moze da go nosi. Cenata podlezi na dogovor

carnelian

7
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

2