Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
LIU•JO фустан, величина 10
LIU•JO фустан, величина 10 LIU•JO фустан, величина 10 LIU•JO фустан, величина 10 LIU•JO фустан, величина 10 LIU•JO фустан, величина 10

LIU•JO фустан, величина 10

1000 МКД

Големина: 152-158

Бренд: liu•jo

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: фустан liu•jo

Состојба: многу добра

Боја: бордо

Додадено: 2.5.2023

Прегледи: 190

2

LIU•JO фустан со величина 10, облечен еднаш. Доаѓа од многу чист дом во кој не се пуши и нема миленици. Сите производи кои се поставени се оригинални од различни дизајнери и проиводители. Доколку имате било какви прашања ви стојам на располагање. Благодарам

theobroma

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0