Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nike
Nike Nike Nike

Nike

300 МКД

Големина: 32

Град: Битола

Материјали: platno

Ознаки: zz

Состојба: многу добра

Боја: виолетово

Додадено: 14.5.2023

Прегледи: 95

0

Original patiki noseni Edna sezona . Mozat da se nosat uste mnogu . Imaat Edna mala falinka konecot e malce osteten. No Ako ne vi smeta za malce pari ke se gi iznosi nekoj. Prelesni. Br.32

dori82

71
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

8