Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Komplet od 5
Komplet od 5 Komplet od 5 Komplet od 5 Komplet od 5 Komplet od 5

Komplet od 5

500 МКД

Големина: 110-116

Бренд: childrens place

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: brendirani

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 30.5.2023

Прегледи: 110

0

Seto od 5 parcinja, 4 bluzi i edna teksas suknja so ukras napred i pozadi, so lastig za zategnuvanje i shorc od dole od Childrens place.Maickite se Gap i Childrens Place, site se velicina 5.Belata ima mala flekicka moze so uporno cetkanje i ke se otstrani. Cenata e za komplet.

Pinkystar

144
2

Членот го следат

93

Членот ги следи

14