Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Komplet za 5/6god
Komplet za 5/6god Komplet za 5/6god

Komplet za 5/6god

Подари

Големина: 116-122

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: socuvani

Состојба: многу добра

Боја: бело лила

Додадено: 8.6.2023

Прегледи: 75

0

Dve maicki i edno fustance za 5/6god Ednoto maice i fustanceto se turski,a maickata so pticata e na zara. Noseni no socuvani Se podaruvaat so kupen detski proizvod nad 200den

bijanka

334
0

Членот го следат

73

Членот ги следи

10