Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
.rez.Dukseri ×2 10/11god
.rez.Dukseri ×2 10/11god .rez.Dukseri ×2 10/11god .rez.Dukseri ×2 10/11god .rez.Dukseri ×2 10/11god .rez.Dukseri ×2 10/11god

.rez.Dukseri ×2 10/11god

ПРОДАДЕНО

Големина: 140-146

Бренд: ovs

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: tipski

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 20.11.2023

Прегледи: 64

0

Dva duksera za 10/11god. Interesni tipski i prijatni za nosenje. Komplet 300den Posebno 200den eden

bijanka

346
0

Членот го следат

75

Членот ги следи

9