Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detski hulahopki
Detski hulahopki Detski hulahopki Detski hulahopki

Detski hulahopki

Подари

Големина: 12

Град: Битола

Материјали: spandex likra

Ознаки: #lila #cvetendezen

Состојба: многу добра

Боја: виолетово лила

Додадено: 7.12.2023

Прегледи: 71

0

Detski hulahopki so cveten dezen za devojce 10-12 godini. Podarok so bilo koj kupen artikl.

Petrina

20
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

0