Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ЗАРА КАПЧЕ
ЗАРА КАПЧЕ ЗАРА КАПЧЕ ЗАРА КАПЧЕ ЗАРА КАПЧЕ ЗАРА КАПЧЕ

ЗАРА КАПЧЕ

100 МКД

Големина: 12

Бренд: зара

Град: Скопје

Материјали: дебел

Ознаки: капа

Состојба: одлично

Боја: бело окер

Додадено: 9.12.2023

Прегледи: 116

1

Капа на Зара ,купена за девојче Носена е на 10 до 12 години Суоер состојба

20112012

21
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0