Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara 7ka
Zara 7ka Zara 7ka Zara 7ka Zara 7ka

Zara 7ka

250 МКД

Големина: 116-122

Бренд: zara

Град: Прилеп

Материјали: teksas

Ознаки: zara pantaloni

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 10.12.2023

Прегледи: 70

0

Beli farmerki na Zara,obleceni nekolku pati i odrasnati.Na slikata se zguzvani shto stoele vo plahar,a sostojbata e odlicna bez niedna damka nitu fali ka.Kupeni 25 evra od Grcija gi prodavame po simbolicna cena od 250den.

Ki4iko

30
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

20