Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Stefani.J

Радовиш

2 para farmerki

289 МКД

0

Детали за производот

Големина: 86-92

Бренд: lcw, ergee

Град: Радовиш

Материјали: zz

Ознаки: zz

Состојба: многу добра

Боја: плаво црно

Опис

2 para farmerki za devojce, slikani se i velicinite no i dvata para odgovaraat za 2 god

Додадено: 11.6.2024

Прегледи: 39