Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

teacherm

Скопје

Маица 5 год

Подари

0

Детали за производот

Големина: 104-110

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: маичка

Состојба: добра

Опис

Маичка за околу 5 години. Поширок модел. Подарок со било кој купен производ.

Додадено: 11.6.2024

Прегледи: 14