Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Ремен Кожен ретро каиш
Кожен ретро каиш
Кожен ретро каиш

Кожен ретро каиш

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: кожен кафен

6
0

Самиот наслов и сликите кажуваат , убаво стои само кој знае да го искомбинира.

Додадено: 29.11.2013 Прегледи: 657

Malena87

72
1

Членот го следат

89

Членот ги следи

153