Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Паричник Нова маска за iPhone 4/4s
Нова маска за iPhone 4/4s
Нова маска за iPhone 4/4s Нова маска за iPhone 4/4s Нова маска за iPhone 4/4s Нова маска за iPhone 4/4s Нова маска за iPhone 4/4s

Нова маска за iPhone 4/4s

150 МКД

Град: Скопје

Материјали: екокожа

Ознаки: заштита телефон ново розово ајфон

1
0

Нова маска на отворање, за тотална заштита на вашиот iPhone. Бебешка розова боја, затворање со магнет. Еко кожа. Многу мека. Од левата страна има 2 џебови за држење на картички, пари и сл. Практична, убава, и многу корисна заштита. контакт телефон 071 311 100

Додадено: 4.10.2014 Прегледи: 535

FrankaMKD1

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

1