Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Шапка Зимска капа Adidas Originals
Зимска капа Adidas Originals
Зимска капа Adidas Originals Зимска капа Adidas Originals Зимска капа Adidas Originals

Зимска капа Adidas Originals

400 МКД

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: капа adidas originals

10
0

Темно сива плетена зимска капа Adidas Originals. Нова неносена. Без размени.

Додадено: 9.3.2015 Прегледи: 875

TheGirl19

49
2

Членот го следат

174

Членот ги следи

66