Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Штипки Прешивка PINK FLOYD
Прешивка PINK FLOYD
Прешивка PINK FLOYD Прешивка PINK FLOYD

Прешивка PINK FLOYD

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: непознат

Ознаки: квалитетно ново

3
0

Прешивката е нова и квалитетна; задниот дел овозможува прешивката да се залепи со пегла на саканото место.

Додадено: 18.12.2015 Прегледи: 572

KateJovanova

6
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

15