Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Новчаник
Новчаник Новчаник Новчаник Новчаник

Новчаник

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: скај платно

Ознаки: zena novo novcanik

0
0

Новчаникот е со сиво-црна боја. Користен е една недела. Практичен е и има прегради за картички, проѕирен дел за слики како и еден дел за книжни, а друг дел за ситни пари.

Додадено: 30.1.2016 Прегледи: 590

Pinkgirl123

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

76