Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Часовник Novo Nargile Afganistansko
Novo Nargile Afganistansko
Novo Nargile Afganistansko Novo Nargile Afganistansko Novo Nargile Afganistansko Novo Nargile Afganistansko

Novo Nargile Afganistansko

1 МКД

Град: Кичево

Материјали: nez

Ознаки: nargile novo

3
0

Nargile doneseno od stranstvo,novo voopsto ne e koristeno,samo prodazba visoko e okolu 76-77cm.Afganistansko e.

Додадено: 17.10.2016 Прегледи: 309

nikolija

3
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

47