Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Шапка Сина капа со машна -Morocco Aqua- намалена од 550
Сина капа со машна -Morocco Aqua- намалена од 550
Сина капа со машна -Morocco Aqua- намалена од 550 Сина капа со машна -Morocco Aqua- намалена од 550

Сина капа со машна -Morocco Aqua- намалена од 550

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: волна

Ознаки: волница рачна изработка handmade hand made сино плава плаво сина капа капче баретка нова ново сара кеј зимска капа уникатна ретро небесно панделка машна машничка

1
0

Прекрасна сина капа во ретро стил. Плетено од квалитетна и удобна мека вуница. Со сина машничка. (рачна изработка, ново)

Додадено: 29.10.2012 Прегледи: 1075

bohemia

4
0

Членот го следат

91

Членот ги следи

147