Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Шапка Хеклана жолта женска капа Mellow Yellow
Хеклана жолта женска капа Mellow Yellow
Хеклана жолта женска капа Mellow Yellow

Хеклана жолта женска капа Mellow Yellow

450 МКД

Град: Скопје

Материјали: волна

Ознаки: волница рачна изработка handmade hand made жолто жолта капа капче баретка нова ново сара кеј зимска капа уникатна ретро хипи

1
0

Удобна и мека, плетена од жолта вуница. (рачна изработка, ново)

Додадено: 29.10.2012 Прегледи: 1480

bohemia

4
0

Членот го следат

91

Членот ги следи

147