Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Коса Трака за коса - цветна
Трака за коса - цветна
Трака за коса - цветна Трака за коса - цветна Трака за коса - цветна

Трака за коса - цветна

150 МКД

Град: Скопје

Материјали: волна

Ознаки: трака коса цветна traka za kosa pletena cvetna

0
0

Пријатна, мекана и топли во зима. Разгледајте ги сликите за повеќе комбинации на бои. Цена на една трака е 150 денари. (рачна изработка, ново)

Додадено: 30.10.2012 Прегледи: 801

bohemia

4
0

Членот го следат

91

Членот ги следи

147