Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Traveling bag
Traveling bag

Traveling bag

200 МКД

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

6
0

Добивате: -нова ташничка-несесер -собни папучи -четка и мини паста за патување -брич и мини пена за бричење -шампон за тело, кондиционер, шампон за коса (мини) -сапунче -сунѓерче за чевли -капа за бањање

Додадено: 8.5.2017 Прегледи: 229

Farfalla

50
3

Членот го следат

90

Членот ги следи

2