Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Часовник Целосно нов часовник G Shock - Baby G
Целосно нов часовник G Shock - Baby G
Целосно нов часовник G Shock - Baby G Целосно нов часовник G Shock - Baby G Целосно нов часовник G Shock - Baby G

Целосно нов часовник G Shock - Baby G

ПРОДАДЕНО

Бренд: casio

Град: Скопје

Материјали: metal guma гума

Ознаки: саат casio saat casovnik часовник

2
0

Дигитален часовник Casio Baby G во златна и црна боја. Целосно нов, го добивате со оригиналната кутија.

Додадено: 15.7.2017 Прегледи: 170

popovich

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0