Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Часовник Jacques Lemans НОВ Часовник+ ГРАТИС ланче+алка
Jacques Lemans НОВ Часовник+ ГРАТИС ланче+алка
Jacques Lemans НОВ Часовник+ ГРАТИС ланче+алка Jacques Lemans НОВ Часовник+ ГРАТИС ланче+алка Jacques Lemans НОВ Часовник+ ГРАТИС ланче+алка Jacques Lemans НОВ Часовник+ ГРАТИС ланче+алка Jacques Lemans НОВ Часовник+ ГРАТИС ланче+алка

Jacques Lemans НОВ Часовник+ ГРАТИС ланче+алка

3000 МКД

Бренд: jacques lemans

Град: Скопје

Материјали: челик

Ознаки: алка саат ланче часовник jacques lemans

10
0

Jacques Lemans оригинал НОВ часовник за секоја елегантна модерна девојка! со купување на часовникот го добивате во кутија и добивате гратис комплет алка и ланче која може да ја комбинирате заедно со часовникот. Не ја пропуштајте оваа понуда и наградете се себеси со овој прекрасен бел часовник со кој дефинитивно нема да поминете незабележани!

Додадено: 7.10.2017 Прегледи: 548

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40