Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Марама НОВА massimo марама
НОВА massimo марама
НОВА massimo марама НОВА massimo марама НОВА massimo марама НОВА massimo марама

НОВА massimo марама

ПРОДАДЕНО

Бренд: massimo dutti

Град: Скопје

Материјали: етиката пишува на

Ознаки: принт марама масимо

2
0

Скроз НОВА марама од massimo dutti. Одговара на се и ја прави секоја комбинација помодерна и поинтересна. Не е многу тенка и е одлична за ладни денови. Со леопардски принт и интересен спој на бои.

Додадено: 25.10.2017 Прегледи: 188

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40