Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Printer HP D1560
Printer HP D1560 Printer HP D1560

Printer HP D1560

800 МКД

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: printer принтер

15
0

Многу малку користен, принта црно бело и во боја. Кертриџите се празни, треба да се наполнат. Модел HP D1560

Додадено: 27.10.2017 Прегледи: 370

MyStuff

63
0

Членот го следат

214

Членот ги следи

171