Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Часовник ☆🎁Часовник
☆🎁Часовник
☆🎁Часовник ☆🎁Часовник ☆🎁Часовник

☆🎁Часовник

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ремче саат часовник

0
0

Часовник со црно ремче и сребрена основа со циркони. Употрбен 2-3 пати. Батеријата не е променета.

Додадено: 22.11.2017 Прегледи: 99

anna888

7
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

11