Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Намаление Очила за сонце HOGAN
Намаление Очила за сонце HOGAN
Намаление Очила за сонце HOGAN Намаление Очила за сонце HOGAN Намаление Очила за сонце HOGAN

Намаление Очила за сонце HOGAN

3000 МКД

Бренд: hogan

Град: Скопје

Материјали: стакло

Ознаки: hogan

4
0

Очила за сонце, црни, со футрола - HOGAN. Намалени се од 4000 на 3000 денари, купени се 11000 пред една година и цената уште им е иста, можете да проверите на официјалната страница.

Додадено: 12.12.2017 Прегледи: 447

JasminaArsova

8
0

Членот го следат

84

Членот ги следи

0