Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Паричник Led book light за љубителите на читање
Led book light за љубителите на читање
Led book light за љубителите на читање Led book light за љубителите на читање Led book light за љубителите на читање Led book light за љубителите на читање Led book light за љубителите на читање

Led book light за љубителите на читање

250 МКД

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: гума пластика

Ознаки: супер додаток

12
0

Отсега достапни во секое време. Лед светилки за вечерно читање кои лесно се ставаат на книгата бидејќи се со штипка на крајот. На батерии се и многу долготрајни. Со нив ќе можете да читате и ноќно време а притоа да не им пречите на вашите дечиња или брачниот партнер 😊😉

Додадено: 12.12.2017 Прегледи: 918

филипче

109
0

Членот го следат

63

Членот ги следи

0