Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Часовник Рачен часовник
Рачен часовник
Рачен часовник Рачен часовник Рачен часовник Рачен часовник Рачен часовник

Рачен часовник

ПРОДАДЕНО

Бренд: aliexpress

Град: Скопје

Материјали: метал скај

Ознаки: zlaten саат ednostaven saat racen

1
1

Многу едноставен, јас имам уште еден со сребрено лице и тој многу повеќе го носам ама искрено сум многу задоволна од клавитетот. Носен е, ама во добра кондиција, на батерии работи и многу елегантно изгледа. Копија е од овој бренд, така Daniel Welington стил: https://www.rosefieldwatches.com/ww/watches/the-tribeca/white-black/rose-gold Купен е од AliExpress за 8$, ама линкот веќе не му работи. *сите продукти прикажани на сликите се за продавање. Може да ги погледнете на мојот профил.

Додадено: 3.2.2018 Прегледи: 307

MarijaG75

13
0

Членот го следат

43

Членот ги следи

1