Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Ракавици Čaši za svadba ili dr svečenosti
Čaši za svadba ili dr svečenosti
Čaši za svadba ili dr svečenosti

Čaši za svadba ili dr svečenosti

500 МКД

Бренд: grcki

Град: Охрид

Материјали: staklo

Ознаки: grcki

1
0

Novi,kupeni od Grcija

Додадено: 11.3.2018 Прегледи: 296

Svetlana2008

92
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

61