Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Moken mini fen
Moken mini fen Moken mini fen Moken mini fen

Moken mini fen

600 МКД

Бренд: rovus

Град: Скопје

Материјали: пластика

Ознаки: 1000-1200w ново

7
0

Mini fen mnogu moken 1000-12000W Rovus od TopShop, vo odlicna sostojba, koristen ednas ili niednas. Odi vo orginalna kutija vo platnena torbicka.

Додадено: 21.4.2018 Прегледи: 328

BestDeals

9
0

Членот го следат

68

Членот ги следи

29