Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Ремен Детски велосипед
Детски велосипед
Детски велосипед Детски велосипед Детски велосипед

Детски велосипед

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: aluminium

Ознаки: velosiped

1
0

20" Велосипед Max MX22 - сина боја Дупли алуминиумски бандажи Метални предни и задни кочници Полу алиминиумски рачки за кочници Предна вилушка со амортизер 6 брзини Bez razmeni

Додадено: 27.4.2018 Прегледи: 647

nikolinaNiki

22
3

Членот го следат

121

Членот ги следи

3