Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Se prodava tel.
Se prodava tel.

Se prodava tel.

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: plastika

Ознаки: nokia5

0
0

Se prodava nokia5 nov telefon voopsto ne koristen. Uste pod garancija godina ipol,so zastitno staklo i maska. cenata e fixna 200e (ne e moj)

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 390

SophiaTaraLanaK

15
2

Членот го следат

3

Членот ги следи

3