Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Часовник Loisir часовник
Loisir часовник
Loisir часовник Loisir часовник Loisir часовник

Loisir часовник

1990 МКД

Бренд: loisir

Град: Скопје

Материјали: метал стакло гума

Ознаки: саат женски fancy часовник

2
0

Продавам часовник од брендот Loisir. Часовникот е нов, водоотпорен, ниеднаш не е носен. Телефон за контакт: 078 380 841

Додадено: 17.6.2018 Прегледи: 421

Ritabarakoskate

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0