Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Furla очила за сонце
Furla очила за сонце
Furla очила за сонце Furla очила за сонце Furla очила за сонце Furla очила за сонце Furla очила за сонце

Furla очила за сонце

2900 МКД

Бренд: furla

Град: Скопје

Материјали: furla

Ознаки: furla

1
0

Furla наочари за сонце. Носени 2-3 пати исто како да не се . Нема никакви оштетувања. Купени 5500 од прима оптик пред 1 месец

Додадено: 4.7.2018 Прегледи: 291

crvenkapa

207
0

Членот го следат

370

Членот ги следи

11