Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Венче Cvetna pozadina za fotografiranje
Cvetna pozadina za fotografiranje
Cvetna pozadina za fotografiranje

Cvetna pozadina za fotografiranje

2500 МКД

Бренд: handmade

Град: Струмица

Материјали: stiropor hartija

Ознаки: unikatno

0
0

Unikatno cvetno.pano za fotografiranje so dimenzii 100x50 cm Izrraboteno od stotici cvetovi

Додадено: 14.7.2018 Прегледи: 183

TatjanaN

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

4