Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Паричник Furla паричник
Furla паричник
Furla паричник Furla паричник Furla паричник

Furla паричник

1700 МКД

Бренд: furla

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: furla

10
0

Furla кожен паричник . Од средните модели. Внатре преграда за книжни а посебна преграда со копче за железни пари. Мека светкава кожа . Фотографијата е лоша од блицот . Розе боја

Додадено: 2.9.2018 Прегледи: 843

crvenkapa

226
0

Членот го следат

433

Членот ги следи

12