Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ракавици
Ракавици Ракавици Ракавици

Ракавици

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: плетено

Ознаки: ракавици сиви зимски плетени

1
0

Сиви зимски ракавици, не се носени воопшто, скроз нови. (купени се од calliope лани)

Додадено: 4.10.2018 Прегледи: 99

cinderellaD

5
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

3