Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Лента Тенџериња Металац
Тенџериња Металац
Тенџериња Металац Тенџериња Металац Тенџериња Металац

Тенџериња Металац

1 МКД

Бренд: металац

Град: Скопје

Материјали: емајл

Ознаки: нови

3
0

Нови тенџериња со темно сива внатрешност: Тенџере плитко 20цм 2,75л - 850 денари Тенџере плитко 24цм 4,75л -1150 денари Тенџере длабоко 22цм 5л - 1050 денари Тенџере длабоко 24цм 6,75л - 1250 денари Тава 24цм 2,7л - 1100 денари Ѓезве 4, 0,4л - 300 денари Ѓезве7, 0,7л - 390 денари Само за Скопје (поради кршливост на производот) Без размени

Додадено: 15.1.2019 Прегледи: 291

at.maja

13
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

13