Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Samsung Galaxy
Samsung Galaxy Samsung Galaxy Samsung Galaxy Samsung Galaxy Samsung Galaxy

Samsung Galaxy

ПРОДАДЕНО

Бренд: a5 2016

Град: Битола

Материјали: aluminium

Ознаки: sg

4
0

Samsung Galaxy A5 2016, nema nikakvo ostetuvanje Fabricki odkodiran na site mrezi Si funkcionira sve na nego Cena :3.000 den Prakjam po kargo

Додадено: 5.3.2019 Прегледи: 176

Tanja.B

13
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

5