Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Iphone
Iphone Iphone

Iphone

3500 МКД

Бренд: 5

Град: Битола

Материјали: aluminium

Ознаки: iphone 5

9
0

Iphone 5 Donesen od Amerika Nisto nema promena napraveno na nego Orginal polnac

Додадено: 6.3.2019 Прегледи: 222

Tanja.B

10
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

4