Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила NOVI NAOCARI SO CIRKONI
NOVI NAOCARI SO CIRKONI
NOVI NAOCARI SO CIRKONI NOVI NAOCARI SO CIRKONI NOVI NAOCARI SO CIRKONI

NOVI NAOCARI SO CIRKONI

500 МКД

Град: Кавадарци

Материјали: ......

Ознаки: .......

3
0

Kupeni se 700 den vcera. Celite se so cirkoni. Gorniot red so pokrupni, dolniot so sitni kamcinja. Bidete vpecatlivi ova leto Ne se ic staveni. Ke gi dobiete spakuvni kako sto gi kupiv, moze i za podarok slobodno. Cena fiksna

Додадено: 9.4.2019 Прегледи: 249

ivanche77

55
1

Членот го следат

52

Членот ги следи

24