Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Марама КЕБИЊА Тетекс Тетово
КЕБИЊА Тетекс Тетово
КЕБИЊА Тетекс Тетово КЕБИЊА Тетекс Тетово КЕБИЊА Тетекс Тетово КЕБИЊА Тетекс Тетово КЕБИЊА Тетекс Тетово

КЕБИЊА Тетекс Тетово

900 МКД

Град: Скопје

Материјали: ммм

Ознаки: нннн

4
0

Продавам поволно пар кебиња со димензија 200 на 240 во кремаста боја со две лица, производ на Тетекс Т.Цената е 900,оо денари за парче и бесплатна достава за Скопје.Повелете да се договориме.

Додадено: 9.5.2019 Прегледи: 93

BiljanaJovanosk

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

73