Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Лента Swarovski kutija ORIGINAL
Swarovski kutija ORIGINAL
Swarovski kutija ORIGINAL Swarovski kutija ORIGINAL Swarovski kutija ORIGINAL Swarovski kutija ORIGINAL

Swarovski kutija ORIGINAL

200 МКД

Бренд: swarovski

Град: Скопје

Материјали: saten karton

Ознаки: swarovski kutija nakit

3
0

Originalna kutija od set kupen od Swarovski City Mall. Idealna za podarok da stavite vo nea. So satenska traka za mashna.

Додадено: 1.7.2019 Прегледи: 507

sandrasaveska

36
1

Членот го следат

54

Членот ги следи

0