Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Шал Повеќенаменското средство
Повеќенаменското средство
Повеќенаменското средство

Повеќенаменското средство

199 МКД

Бренд: farmasi

Град: Скопје

Материјали: sredstvo

Ознаки: sredstvo farmasi

1
0

Повеќенаменското средство се покажа како многу ефикасно и веќе се вбројува во докажани и постојано барани производи на Фармаси. Средството може да се користи за вадење флеки од килими и теписи, со средството може да се чистат флеки директно и нерастворено, може да се додава во машина за перење веш, може да се перат теписи, да се чисти под, плочки и многу друго.

Додадено: 11.7.2019 Прегледи: 49

smirjana

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1