Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kirby G5 380e
Kirby G5 380e Kirby G5 380e

Kirby G5 380e

380 МКД

Бренд: kirby

Град: Скопје

Материјали: nzn

Ознаки: nzn

1
0

Ocuvana, malku koristena Kirby G5 so razni dodatoci i originalna kutija. Cena 380€

Додадено: 12.7.2019 Прегледи: 115

AnaVasilevska69

14
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

10