Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Паричник Pinko паричник
Pinko паричник
Pinko паричник Pinko паричник Pinko паричник Pinko паричник Pinko паричник

Pinko паричник

3400 МКД

Бренд: pinko

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: pinko

2
0

Pinko паричник. Изработен од кожа , бела основа со цветен дезен. Платен многу скапо заради уникатноста. Носен некое време. Надворешно нема забелешки, на преклопот странично пукната малку кожата што е нормално за вакви модели на преклоп .

Додадено: 13.7.2019 Прегледи: 293

crvenkapa

221
0

Членот го следат

424

Членот ги следи

12