Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Паричник Carpisa паричник
Carpisa паричник
Carpisa паричник Carpisa паричник Carpisa паричник Carpisa паричник

Carpisa паричник

700 МКД

Бренд: carpisa

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: paricnik carpisa novcanik

3
0

Паричникот е користен само еден месец. Средна големина е, ниту мал ниту многу голем, купен е од Carpisa за 1000 денари, затоа го продавам за 700. Темно вино боја е, нешто измеѓу бордо и темно лилаково. Не разменувам и не праќам по Карго.

Додадено: 22.7.2019 Прегледи: 410

janna.9

10
1

Членот го следат

17

Членот ги следи

6