Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Паричник Novi navlaki za stolici beli 4
Novi navlaki za stolici beli 4
Novi navlaki za stolici beli 4 Novi navlaki za stolici beli 4 Novi navlaki za stolici beli 4

Novi navlaki za stolici beli 4

200 МКД

Бренд: turski

Град: Скопје

Материјали: likra

Ознаки: novi

1
0

Skroz novi beli navlaki za stolici. Ostanati se 8 parcinja Parce 200den zatoa sto se posledni inace se prodavaa po 250den parce. Povelete 4 veke rezervirani ostanaa uste 4 kom.

Додадено: 29.7.2019 Прегледи: 636

bijanka

278
0

Членот го следат

115

Членот ги следи

14