Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Паричник Pinko паричник
Pinko паричник
Pinko паричник Pinko паричник Pinko паричник Pinko паричник

Pinko паричник

ПРОДАДЕНО

Бренд: pinko

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: pinko

3
0

Pinko паричник . Изработен од вистинска кожа. Голем и убаво организиран. Многу кратко користен нема никакви оштетувања . Сребрена боја. Цената е околу 150 евра може да се види на нет. Комплет со кутија и торбичка

Додадено: 19.8.2019 Прегледи: 944

crvenkapa

224
0

Членот го следат

428

Членот ги следи

12